اولین مرجع تخصصی نیازمندی‌های آنلاین صنعت پزشکی
{{cartLength}}
{{cartLength}}
ثبت آگهی رایگان
اجاره مطب / 03 دی 1398

6 نکته مهم درباره اجاره مطب

6 نکته مهم درباره اجاره مطب

بسیاری از پزشکان دوست دارند با داشتن مطب خودشان لذت استقلال را احساس کرده و کسب درآمد بالا داشته باشند و به همین منظور اقدام به خرید یا اجاره مطب می‌کنند. برای اجاره مطب رعایت نکاتی ضرروی است؛ با در نظر داشتن نکات زیر انتخابی بسیار بهتر خواهید داشت. پس با ما همراه باشید.

مطب باید در معرض دید و در دسترس باشد

به طور کلی بسیاری از بیماران، بدون هیچ دلیل خاصی یک پزشک را برگزیده و برای طولانی مدت یا فقط یکبار به وی مراجعه می‌کنند. پس در هنگام اجاره مطب باید به در معرض دید بودن مطب توجه داشته باشید. به علاوه طبقات همفک و بدون پله از استقبال بالاتری بهرمند می‌شوند.

مطبی فعال را انتخاب کنید

در بسیاری از مواقع، سابقه بالا و تجربیات پزشکانی که پیش از شما به یک مجتمع آمده‌اند، می‌تواند روی پزشک  جدید نیز تاثیری مثبت داشته و باعث انتخاب وی شود. با اجاره مطب در جایی که افراد با سابقه در حال کار هستند، می‌توانید مطمئن باشید که حجم مشخصی از آشنایان و افراد قدیمی به شما نیز سر خواهند زد.

فاصله اندک با داروخانه و مراکز پاراکلینیک

اگر مطب شما در فاصله کمی با داروخانه و مراکز پاراکلینیک باشد، شانس بیشتری برای انتخاب شدن خواهید داشت. زیرا اکثر افراد ترجیح می‌دهند تمام کار خود را به سرعت و بدون نیاز به صرف زمان و هزینه بیشتر انجام دهند. برای مثال اگر بتوانید اجاره مطب  را در درمانگاهی انجام دهید که بیمار قادر به دستیابی به سایر دکترها با تخصص‌های دیگر نیز باشد، انتخاب بهتری داشته‌اید.

مناطق پایین شهر و پرجمعیت را از یاد نبرید

اجاره مطب در مناطق پایین و میانه شهر که جمعیت زیادی دارند، می‌تواند باعث مراجعه بیشتر به شما شود. با بالا بودن جمعیت، وجود چند کودک و فرد پیر در هر خانواده و سایر دلایل مراجعه به شما بیشتر شده و درآمد بالاتری کسب خواهید کرد. این در حالی است که به طور معمول در مناطق بالا شهر اولا بیماری کمتر بوده و ثانیا در صورت بیماری افراد ترجیح می‌دهند به دکتر همیشگی خودشان مراجعه کنند تا اینکه پزشکی جدید و ناآشنا را انتخاب نمایند.

در مناطق پرتراکم پزشکان ، مطب  اجاره نکنید

برخی خیابان‌ها به داشتن پزشکان زیاد معروف هستند و احتمالا جزو انتخاب‌های اول هر پزشک برای خرید یا اجاره مطب به حساب می‌آیند. این در حالی است که در آن مناطق احتمالا پزشک های با تجربه و شناخته شده‌ای وجود دارند و افراد ترجیح می‌دهند به آن‌ها مراجعه کنند. در نتیجه به طور معمول شما به عنوان پزشکی تازه کار، موفقیت چندانی در آن مناطق نخواهید داشت.

فضای فیزیکی خوبی در نظر داشته باشید

یکی از مواردی که برخی پزشکان تازه کار به آن مراجعه نمی‌کنند، در نظر گرفتن فضای مناسب برای مطب است. پیش از اجاره مطب  باید مواردی همچون نیمکت کافی، تهویه مناسب، اندازه مناسب برای فضا، سرویس بهداشتی و دکوراسیون شیک را در نظر داشته باشید. به این ترتیب مراجعان شما استقبال بیشتری کرده و با موفقیت بیشتری مواجه خواهید شد.

لینک آگهی های پین پست

اشتراک گذاری :