اولین مرجع تخصصی نیازمندی‌های آنلاین صنعت پزشکی
{{cartLength}}
{{cartLength}}
ثبت آگهی رایگان
تجهیزات پزشکی / 13 آذر 1398

مزایای خرید تجهیزات پزشکی دست‌دوم

مزایای خرید تجهیزات پزشکی دست‌دوم

بدون شک بیمارستان‌ها   و سایر مراکز درمانی خانه مراقبت‌های بهداشتی و راه‌حل مقابله با مشکلات مربوط به سلامتی هستند.

علیرغم اینکه بیمارستان مکانی که روزانه جان بسیاری از افراد در آن نجات می‌یابد، یکی از چالش‌های اساسی که به طور مداوم مراکز درمانی با آن مواجه می‌شوند، عدم دسترسی به تجهیزات پزشکی کافی برای رسیدگی به بیماران است.

باوجود چنین چالش‌هایی در بسیاری از بیمارستان‌ها  ، بیماران در صف‌های طولانی منتظر هستند تا از تجهیزات درمانی موجود بهره‌مند شوند.

بااین‌وجود، همه‌ی این نشانه‌ها نشان می‌دهد که تجهیزات پزشکی ناکافی در بیمارستان‌ها   نتیجه‌ی چالش‌های اقتصادی جهانی است.

عدم وجود سرمایه برای خرید تجهیزات پزشکی در بیمارستان‌ها   نیز یک چالش بزرگ دیگر برای مراکز درمانی است، اما درعین‌حال از ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی انتظار می‌رود استانداردهای بالا برای ارائه خدمات درمانی را حفظ کنند. با چنین توقعاتی از ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی، ممکن کسی بپرسد "پس راه حل چیست؟"

پاسخ تجهیزات پزشکی دست‌دوم است

با نگاه به داخل و سرمایه‌گذاری در تجهیزات پزشکی و بیمارستانی دست‌دوم، بهترین جایگزین برای مقابله با چالش‌های اقتصادی مراقبت‌های بهداشتی موثر است.

در این مورد، اگر از شما سوال کردند که چطور یک قطعه از تجهیزات بیمارستانی دست‌دوم برای ارتقاء خدمات بهداشتی و درمانی موثر است، به خاطر داشته باشید که "دست‌دوم" همیشه به‌معنای تجهیزات کهنه و غیرقابل‌استفاده نیست.

واقعیت شفاف این است که بیشتر تجهیزات پزشکی دست‌دوم برای فروش یا محصولاتی از بیمارستانی هستند که در حال به‌روز کردن تجهیزات پزشکی خود است، یا می‌خواهد از نقدینگی آن استفاده کند. بنابراین، تنها تفاوت بین یک برند کاملا جدید و تجهیزات پزشکی دست‌دوم، قیمت و زمان صرف شده برای پیدا کردن یک کالای خوب می‌باشد.

حال به بررسی برخی از مزایای تجهیزات پزشکی دست‌دوم می‌پردازیم:

صرفه‌جویی در هزینه

با خرید تجهیزات پزشکی نو ، سطح خدمات درمانی ارتقا پیدا میکند ولی از طرف دیگر هزینه های سازمان بالا می رود .که در این صورت بهتر است تجهیزات پزشکی دست دوم و استوک را جایگزین و هزینه ی صرفه جویی شده را در سایر خدمات استفاده کرد.

ارائه خدمات درمانی و بهداشتی پیشرفته

هدف نهایی دست‌یابی به تجهیزات پزشکی بیشتر، از بین بردن صف طولانی بیماران است. شما می‌توانید به‌راحتی این کار را با سرمایه‌گذاری در تجهیزات پزشکی دست‌دوم انجام دهید که به طور مستقیم به بیماران کمک می‌کند.

پین‌پست اولین مرجع تخصصی نیازمندی‌های آنلاین صنعت پزشکی است که می‌توانید تجهیزات پزشکی دست‌دوم را در آن بیابید و یا در آن به‌ فروش رسانید.

لینک آگهی های پین پست

اشتراک گذاری :