اولین مرجع تخصصی نیازمندی‌های آنلاین صنعت پزشکی
{{cartLength}}
{{cartLength}}
ثبت آگهی رایگان
میکروسکوپ / 26 مرداد 1398

ساخت اولین میکروسکوپ سه‌بعدی دیجیتال برجسته بین

ساخت اولین میکروسکوپ سه‌بعدی دیجیتال برجسته بین

شرکت Vision Engineering، تولیدکننده تکنولوژی‌های اندازه‌گیری و آزمون چشمی باکیفیت بالا، جدیدترین و خلاقانه‌ترین محصول خود یعنی ساخت میکروسکوپ  Deep Reality Viewer (DRV-Z1) را  شروع می‌کند.

با DRV-Z1 کاربران می‌توانند بدون استفاده از صفحه مسطح یا نیاز به عینک تصاویر سه‌بعدی HD را با بزرگنمایی ببینند. واضح است که بااتصال چندین سیستم DRV با تکنولوژی‌های باسیم یا بی‌سیم، کاربرانی می‌توانند تصاویر سه‌بعدی قطعات را بی‌وقفه به اشتراک بگذارند و دست‌کاری کنند.

DRV-Z1 می‌خواهد همکاری شبکه تأمین را در تولید و کیفیت، طراحی و ساخت سریع نمونه اصلی و حتی در بخش مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی تغییر دهد. امکان اشتراک‌گذاری تصاویر سه‌بعدی بخش‌ها مهم، افزایش تعمیرات و طراحی بدون هیچ تأخیری و بحث در مورد آن‌ها به‌صورت هم‌زمان، مزیت‌های محسوسی دارد. ازنظر انتقال اطلاعات مهم و کیفیت دید، همکاران در میان سازمان‌های چند سایت، تأمین‌کنندگان و مشتریان آن‌ها و طراحان و مهندسان تولید می‌توانند از اتصال بی‌وقفه DVR برای تسریع و بهبود طراحی محصول و پاسخ به نیاز مشتریان استفاده کنند.

در حال حاضر در سراسر جهان شرکت‌ها و نیروی کار آن‌ها اهمیت مزیت‌های اقتصادی محصولات Vision Engineering را می‌شناسند و به مسائلی مثل خستگی اپراتور و خط چشم توجه می‌کنند که هردوی آن‌ها منجر به کاهش کارایی و بهره‌وری اپراتور می‌شود. با استفاده از ثبت جهانی تکنولوژی نمایشگر سه‌بعدی دیجیتالی TriTeQ3، DRV-Z1 از این مزیت‌ها بیشتر بهره می‌برد و برای تصمیم‌گیری سریع و آگاهانه، ارگونومی‌های بهبودیافته را با تصاویر سه‌بعدی ترکیب می‌کند. سیستم‌های DRV-Z1 برای توجه به کنترل کیفیت و الزامات تولید در بخش‌های مختلف ازجمله صنایع الکترونیک، هوافضا، خودرو و پزشکی طراحی‌شده است.

 مارک کورتیس، مدیرعامل Vision Engineering می‌گوید: این فناوری پیشرفته استاندارد جدیدی در صنعت ایجاد کرده است و برای کاربران امکان دیدن تصاویر سه‌بعدی باورنکردنی را بدون نیاز به عینک یا هدست فراهم می‌کند. توانایی به اشتراک‌گذاری تصاویر HD با دیگر کاربرانی در هرجایی از جهان، فرصت بزرگی برای بهبود استانداردها در راستای صنایع کلیدی مانند مراقبت‌های بهداشتی، تولید و بخش خودرو ارائه می‌دهد.

منبع: Vision Engineering

لینک آگهی های پین پست :

https://pinpost.ir/adv

 

 

اشتراک گذاری :