اولین مرجع تخصصی نیازمندی‌های آنلاین صنعت پزشکی
{{cartLength}}
{{cartLength}}
ثبت آگهی رایگان
حقوقی / 21 مرداد 1397

بهترین وکیل‌ها در کنار بهترین پزشک‌ها

بهترین وکیل‌ها در کنار بهترین پزشک‌ها

در برخی از مشاغل، شرایط به گونه‌ای است که قراردادهای همکاری بلندمدت و میان‌مدت زیادی منعقد می‌شود. استخدام‌های زیاد، اجاره و خرید و فروش، شرایط برخورد با مشتری و هزاران مسئله ریز و درشت دیگر. قراردادهایی که هرکدام می‌توانند سود مالی و اعتباری خوبی داشته باشند. اما همین قراردادها، اگر با دقت و مطالعه‌ی زیاد نوشته نشده باشند، می‌توانند دردسرهای زیادی برای هر دو طرف ایجاد کنند.

از طرفی، قوانین به گونه‌ای هستند که حتی خواندن ساده‌ی کتاب قانون هم کار بسیار سختی است، چه برسد که بخواهیم آن را تفسیر کرده و به مشکل حقوقی خاصی آن را ارتباط بدهیم! در چنین شرایطی، داشتن یک تیم حقوقی ورزیده، که هم بتواند مشاوره خوبی بدهد و هم بتواند در مشکلات حقوقی پیش‌قدم باشد، لازم‌ترین و بهترین اتفاقی است که باید رخ بدهد.

با این رویکرد، پلت‌فرم پین پست با گرد هم آوردن و مدیریت یک تیم حقوقی کارآمد که در شاخه‌های مختلف تجارت تخصص دارند، تلاش دارد مسائل حقوق و قضایی مرتبط با جامعه پزشکی را پوشش بدهد.

حرفه‌ی پزشکی، یکی از این مشاغل پر از قرارداد و البته پر از دردسر است. شما به عنوان یک پزشک، با شرایط حقوقی مختلفی مواجه می‌شوید. از جمله قراردادهایی برای همکاری با کلینیک‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی، قراردادهای اجاره‌ی مطب، استخدام نیرو مانند منشی، رزیدنت و... داشتن یک تیم حقوقی که بتواند قراردادها را تنظیم کند، یا قراردادهای پیشنهادی را بند به بند بررسی و تایید یا اصلاح کند، یکی از الزامات هر پزشکی است که به دنبال گسترش کار خود است.

در این نوع قراردادها، انعقاد آن به اندازه‌ی کافی مهم هست و همه از اهمیت آن آگاه هستند. اما اینکه بدانیم چه زمانی باید و می‌توانیم قراردادی را به پایان برسانیم هم مهم است و گاه به آن بی‌توجه می‌شویم. آن هم در حالیکه بسیاری مواقع، مشکلات دقیقا در زمان قطع همکاری به وجود می‌آید. مواردی همچون امکان ارائه شکایت، تسویه حاسب دقیق و به موقع در زمان قطع همکاری یا در انتهای سال و غیره. بنابراین در اختیار داشتن تیم حقوقی که به قوانین کار و تامین اجتماعی مسلط باشد و بتواند بهترین مشاوره‌ها را بدهد و دغدغه‌های مربوط به وزارت کار و تامین اجتماعی را رفع کند، از جمله خدماتی است که پین پست می‌تواند به جامعه پزشکی ارائه دهد.

یکی از اشتباهات رایج در زمینه‌ی قوانین مربوط به استخدام نیرو و موارد مربوط به تامین اجتماعی، مدیریت کردن مسائلی همچون بیمه کردن پرسنل، پرداخت به موقع حق بیمه‌ها، ارائه لیست ماهیانه پرسنل، دریافت کد کارگاهی و بسیاری از کاغذبازی‌هایی که گاهی حتی لزوم وجودشان را نمی‌دانیم و شاید پشت گوش بیاندازیم، می‌تواند برای پزشک و مجموعه‌ای که برای خود ساخته، دردسرساز شود.

پین پست می‌تواند بسیاری از مراحل اداری روتین یک موسسه درمانی را به کمک تیم حقوقی خود به خوبی مدیریت کند. با خدمات پین پست، پزشک مجبور نیست زمان خود را صرف انجام کارهایی کند که انجام دادن و ندادنش دردسرهای خاص خود را دارد.

از جمله دیگر خدمات تیم حقوقی پین پست، مدیریت کردن مسائل مربوط به اظهارنامه مالیاتی و دریافت کد اقتصادی است. ارائه درست و دقیق، به موقع و دریافت پاسخ‌های لازم در کمترین زمان ممکن، از جمله خدماتی است که پین پست می‌تواند به جامعه پزشکی ارائه بدهد.

در کنار همه مواردی که بالاتر به آنها اشاره کردیم، مهمترین ویژگی که پین پست را مجاب کرد تا یک تیم حقوقی مجرب متشکل از وکلای باتجربه را به جامعه پزشکی ارائه بدهد، مسائل مربوط به جرایم پزشکی و شکایت‌ها بود. حرفه‌ی پزشکی به صورت مستقیم با جان افراد جامعه درگیر است. اما این درگیری و حساسیت، در برخی موارد در شرایطی قرار می‌گیرد که پزشک، در مظان اتهام قرار می‌گیرد. در این مواقع، پزشک باید یک مدرک حقوق هم بگیرد تا بتواند از خودش دفاع کند! این، خدمت اصلی است که تیم حقوقی پین پست در تلاش است به جامعه پزشکی ارائه بدهد.

انگیزه اولیه و اصلی پین پست و تیم حقوقی آن، ایجاد و ارائه خدمات منحصر به فرد است. خدماتی که شاید خود پزشک هم بتواند به برخی از آنها رسیدگی کند، اما مدیریت و انجام آنها زمان و انرژی بسیار زیادی از پزشک می‌گیرد. زمان و انرژی که می‌تواند در بخش‌های دیگری ارائه شده و مفیدتر باشند.

اشتراک گذاری :