اولین مرجع تخصصی نیازمندی‌های آنلاین صنعت پزشکی
{{cartLength}}
{{cartLength}}
ثبت آگهی رایگان
تجهیزات دندانپزشکی / 03 آذر 1398

7 ویژگی و اجزایی که بر قیمت یونیت دندانپزشکی تاثیر دارند(بخش اول)

7 ویژگی و اجزایی که بر قیمت یونیت دندانپزشکی تاثیر دارند(بخش اول)

یکی از اجزای اصلی در مطب دندانپزشکی، یونیت دندانپزشکی است. در طول سال ها تجهیزات دندانپزشکی بسیار تکامل یافته است. از یک صندلی تخصصی و در عین حال ساده و راحت برای بیمار به یک صندلی پیشرفته با تمام امکانات ازجمله چراغ های LED، تنظیم خودکار، پشتی صندلی راحت برای بیمار و طراحی بهینه برای مانوردندانپزشکی و موقعیت یاب رسیده است.

در این مقاله، درباره تکنولوژی جدید یونیت های دندانپزشکی و محدوده قیمتی آنها بحث می‌کنیم. همچنین به دیدی واضح در مورد قیمت کلی یونیت دندانپزشکی می رسیم. این امر به دندانپزشکان برای برنامه ریزی های مالی کمک میکند.

طراحی

قبل از تصمیم‌گیری برای خرید یونیت دندانپزشکی، توجه کنید که این جزء اصلی از روزهایی که تنها یک صندلی تنظیم‌پذیر ساده بود، تکامل یافته است. پس از طراحی های متعدد، صندلی های مدرن دندانپزشکی به وسیله ای کاملا متفاوت تبدیل شده اند. نسخه های جدید یونیت دندانپزشکی تجربه ای جدید را در اختیار بیماران و دندانپزشکان قرار میدهد.

هرچه امکانات یونیت دندانپزشکی پیشرفته تر باشد، مسلما قیمت آن بالاتر است. فهمیدن ویژگی های ضروری این صندلی به تامین بودجه مالی برای خرید کمک شایانی میکند.

طراحی یونیت دندانپزشکی در اصل نشان دهنده راحتی کلی آن است. این صندلی باید تا جای ممکن برای بیمار راحت باشد. بیشتر افراد با مراجعه به دندانپزشک  مشکل دارند. اگر این صندلی به میزان قابل توجهی آرامش بخش باشد، می تواند اضطراب بیمار را کاهش دهد.

ساختمان

همچنین یک صندلی دندانپزشکی باکیفیت به دندانپزشک مانور بیشتری را در زاویه های مختلف ارائه می دهد. این امر برای تسهیل مراحل درمان ضروری است. توصیه می شود از طراحی های ارگونومیک یونیت دندانپزشکی استفاده کنید.

بالشتک صندلی نیز یک عنصر اساسی این صندلی است. این جزء به بهبود سطح راحتی بیمار کمک میکند. توجه داشته باشید که راحتی بیمار در ارائه بهترین درمان ممکن در طی مراحل دندانپزشکی بسیار مهم خواهد بود.

یکی دیگر از ویژگی های مهم، سازگاری با قد بیمار است. یونیت دندانپزشکی باید قابلیت تنظیم بالا و انتقال مستقیم را برای تطبیق با قد بیمار ارائه دهد.

یکی از مهمترین نگرانی های شما باید توانایی کامل صندلی دندانپزشکی از نظر تنظیم باشد. ارائه بهترین کار با یک یونیت دندانپزشکی انعطاف‌پذیر ممکن خواهد بود. البته با وجود مفاصل متحرک‌تر، می توان انتظار داشت که هزینه کل یونیت دندانپزشکی بالاتر برود.

مواد

طول عمر بالای یونیت دندانپزشکی نیز بسیار حائز اهمیت است. به طور متوسط یک صندلی تا زمان از کار افتادگی یا به روز رسانی می تواند تا یک دهه و یا بیشتر کار کند. هزینه کم روی صندلی یونیت دندانپزشکی می تواند به پس انداز پول شما کمک کند، اما ممکن است بیش از صندلی های دیگر به تعمیر و سرویس نیاز داشته باشد. جمع این هزینه ها با گذشت زمان میتواند از قیمت کل یک صندلی درجه بالا بیشتر شود.

از مهمترین عناصر تعیین کننده کیفیت یونیت دندانپزشکی مواد اولیه است. برای یونیت دندانپزشکی به سراغ قطعات با مواد اولیه کم کیفیت نروید. از آنجا که طول عمر این تجهیزات مهم است، بهتر تا جایی که میتوانید روی صندلی سرمایه گذاری کنید تا بتوانید سالهلی زیادی روزانه و بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید. انتظار نداشته باشبد که یونیت ساخته شدهاه از مواد کم کیفیت عمر طولانی داشته باشد.

لینک آگهی های پین پست

 

 

 

اشتراک گذاری :