اولین مرجع تخصصی نیازمندی‌های آنلاین صنعت پزشکی
{{cartLength}}
{{cartLength}}
ثبت آگهی رایگان

قوانین و مقررات

کلامی با شما

نکته‌ی مهم:

خرید و فروش دارو در پین‌پست ممنوع است.

 

مقدمه:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی پین‌پست به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت پین‌پست هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای پین‌پست و سایر خدمات ارائه شده توسط پین‌پست به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پین‌پست است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پین‌پست از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

ماده ۱ - قوانین عمومی

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پین‌پست منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پین‌پست تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

پین‌پست و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکاء و توزیع ‏کنندگان رسمی پین‌پست هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‏ پین‌پست توسط اشخاص ثالث ارائه می‏شوند، یا برای فهرست‏ ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و آگهی می‏شوند، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی‏ های اشخاص ثالث را درج می‏کند.

 

اگر قانون جدید مرتبطی وضع گردد که بر اساس آن، امکان اجرای  هر بندی از این توافق‏نامه، وجود نداشته باشد،  گروه پین پست پس از بررسی آن بند، نسبت به اصلاح یا حذف آن اقدام می نماید اما در هر صورت، سایر شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند.  ما این توافق‏نامه را به صلاحدید خود، طبق بخش اطلاعیه‏ ها ممکن است، تغییر دهیم. بالای صفحه فقط مربوط به اهداف رجوعی است و گستره یا وسعت این قسمت را محدود نمی‏کند. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‏ ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‏کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم.

 

به جز بیانیه ‏های صریحی که به گونه ‏ای دیگر عنوان شدند، اطلاعیه‏ های قانونی باید به نشانی ایمیلی که شما حین ثبت نام وارد کردید، فرستاده شوند. اطلاعیه باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از ارسال ایمیل، دریافت شود، مگر اینکه قسمت ارسال مطلع شود که نشانی ایمیل داده شده، نامعتبر است. در این حالت، ما توسط نشانی ‏ای که هنگام ثبت نام، وارد کرده‏ اید، به شما اخطار قانونی می‏دهیم. در چنین مواردی، به صورت پیش فرض، اخطار باید 3 روز پس از تاریخ ارسال آن، دریافت شده باشد.

 

ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در پین‌پست اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح‏ها یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

 

تعرفه ثبت آگهی

 

در حال حاضر ثبت آگهی معمولی به صورت رایگان و ثبت آگهی ویژه با هزینه ماهیانه 4،000 تومان امکان پذیر میباشد .

 

 

ماده ۲ - تعریف مشتری یا کاربر

 

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات پین‌پست اقدام کند.

 

ماده ۳ - تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

فروشنده‌ی هیچ‌یک از  محصولات و آگهی‌هایی که در پین‌پست می‌بینید(جز بخش مقالات)، سایت پین‌پست نیست. همه آگهی‌ها و محصولات(جز مقالات) توسط اشخاص مختلف وارد سایت شده.
- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.

- نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان با توافق بین خریدار و فروشنده مشخص می‌شود و در این خصوص پین پست هیچگونه مسئولیتی ندارد.

 

 

ماده ۴ - ارتباطات الکترونیکی

 

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات پین‌پست استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به پین‌پست ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که پین‌پست به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و  پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد پین‌پست برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه پین‌پست را در پروفایل خود لغو کنند. 

توجه داشته باشید که [شماره‌ی ما] و [شماره‌ی ما] تنها شماره‌‌هایی است که پین‌پست از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه پین‌پست را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. 

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پین‌پست، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پین‌پست است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@pinpost.ir اطلاع دهید.

 

ماده ۵ - سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

پین‌پست به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

پین‌پست متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت پین‌پست، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پین‌پست، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پین‌پست جزئی از اموال پین‌پست محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پین‌پست است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پین‌پست محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط پین‌پست  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار پین‌پست است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت پین‌پست و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای پین‌پست محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات پین‌پست، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. پین‌پست محصولاتی مناسب استفاده افراد بالای 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.pinpost.ir است.

 

وب سایت پین‌پست هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از  www.pinpost.ir  ندارد. همچنین فقط از طریق موارد اعلام شده در صفحه‌ی تماس با ما و این صفحه با شما تماس می‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

 

ماده ۶ - ثبت، پردازش و ارسال سفارش

 

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است.

 

 

ماده ۷ - پیام‌های کاربران

هدف از ایجاد بخش پیام‌ها در پین‌پست، پیگیری موارد مربوط به خرید و پرس‌وجو در مورد مسائل کاری مربوط به حوزه‌ی پزشکی است. بدیهی است بخش پیام‌ها پین‌پست با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، پیام‌ها خود را به اشتراک بگذارد. بدیهی است که اگر قوانین سایت در پیام‌ها کاربری رعایت نشود، پین‌پست حق دارد کاربر خاطی را از فعالیت در سایت محروم کند.

. پین‌پست در قبال درستی یا نادرستی پیام‌ها منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش پیام‌ها کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی پین‌پست درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، پیام‌ها را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

 

 

 ماده ۸ - محتوا

 

پین‌پست تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اطلاعات محصولات توسط فروشندگان وارد می‌شود و در این پین‌پست دخالتی در وارد کردن اطلاعات ندارد.

 

وب ‏‌سایت پین‌پست هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت پین‌پست تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت پین‌پست ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.


© کلیه محتویات سایت پین‌پست شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت پین‌پست تعلق دارد.

 

 

 

ماده ۹ - نمایندگی

 

پین‌پست در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی پین‌پست اطلاع دهید.

 

 

ماده ۱۰ - قوه قهریه

 

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، پین‌پست هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

پین‌پست خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

ماده ۱۱ - آگهی‌ها

خرید و فروش دارو در پین‌پست ممنوع است.

پین‌پست بستری برای ایجاد ارتباط بین فروشندگان و ارائه‌کنندگان خدمات پزشکی است. آگهی‌های نامرتبط با حوزه‌ی پزشکی در سایت تایید نمی‌شوند.

 

ماده ۱۲ - لینک به سایت‌های دیگر

مطالب سایت پین‌پست ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگرباشد. پین‌پست این لینک ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تأیید یا ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. این سایت ها تحت کنترل پین‌پست نیستند و پین‌پست هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینک ها و عکسها، ندارد. کاربران توافق می کنند مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی به رایانه شان از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در پین‌پست باشد، خود برعهده خواهند داشت.

 

ماده ۱۳ - عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

کاربران گرامی به سایت پین‌پست اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از پین‌پست می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از سایت پین‌پست به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته واز طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.

 

ماده ۱۴ - موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از پین‌پست

بدون ایجاد محدودیت در روش‏های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداره این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‏کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‏گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‏کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‏های ما متناقض عمل می‏کند، می‏توانیم خدمات و حساب کاربردی کاربر را محدود کنیم، به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم، به گونه ‏ای که از دسترسی وی به سایت‏ها و دیگر مضامین، خدمات و ابزارهایمان ممانعت به عمل آورده، به تأخیر بیاندازیم یا مضامین او را حذف کنیم، همچنین به منظور جلوگیری از ورود کاربر به سایت و دور نگه داشتن او از فضای سایت، اقدامات لازم فنی و قانونی انجام می‏شود.

به علاوه، ممکن است، در شرایط مناسب و به صلاحدید خودمان، اکانت‏های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند، به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند، بهبود، ویرایش یا توقف فعالیت سایت‏ها، خدمات و ابزارهای پین‌پست را نزد خود محفوظ نگه می‏داریم. لذا با پذیرش قوانین سایت پین پست،  کاربر به ما  وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و  حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب و ساقط می نماید.

 

ماده ۱۵ - همچنین شما موافقت کرده و تعهد می‌دهید تا موارد زیر را انجام ندهید:

.

کپی، خلق مجدد، ویرایش، ساختن کارهای بدلی و نشئت گرفته از آن، توزیع کردن، یا نمایش عمومی هر مضمونی (به جز برای اطلاع شما) از سایت‏ها، بدون اینکه از پیش، مجوز صریح و مکتوب پین‌پست و یا شخص ثالث مربوطه را دریافت کرده باشید.

ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت در فعالیت سایت‏ها، خدمات یا ابزارها، یا هرگونه فعالیتی که در ارتباط با اداره کردن سایت‏ها، خدمات یا ابزارها باشد.

اقدام به  هر عملی که به هر نحوی عمداً یا سهواً، فشار زیادی را به ساختار سازمان ما تحمیل نماید

 

ماده ۱۶ - محدودیت نکات قابل توجه در میزان مسئولیت‏های پین‌پست

پین‌پست در قبال محتوا، فعالیت‏ها یا عدم فعالیت‏ها، و آگهی‏ هایی که کاربران در سایت قرار داده‏ اند، هیچ مسئولیتی نمی‏پذیرد. شما سایت ما را به عنوان فضایی که به هر کسی این امکان را می‏دهد تا درباره موارد مرتبط با پزشکی، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند، خواهید شناخت. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‏کنیم. ما هیچ کنترلی روی کالای تبلیغ شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در آگهی به آن‏ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‏ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها با خود کاربران است. این سایت صرفاً محلی برای درج آگهی‏ ها است.

 

ممکن است لینک‏هایی از طریق سایت‏ پین‌پست به سایت‏ها و یا مضامین و یا فایل‏هایی که در کنترل پین‌پست نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک‏ها صرفاً به منظور معرفی آیتم و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏هایی نیست. پین‌پست هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ها، فایل‏ها و مضامینی که از طریق لینک‏های قرار داده شده در سایت‏ پین‌پست به آن‏ها دسترسی می یابید، ندارد. به علاوه پین‌پست، به هیچ وجه خدمات یا محصولات ارائه شده در این سایت‏ها یا مضامین چنین خدمات و محصولاتی را که از طریق لینک‏های قرار داده شده در پین‌پست به آن‏ها دسترسی دارید، تضمین نمی‏کند.

 

ما نمی‏توانیم دسترسی مطمئن و پیوسته به سایت‏ها، خدمات یا ابزارهای‏مان را ضمانت کنیم؛ چرا که عملکرد سایت‏ها، خدمات یا ابزارهای ما، ممکن است در اثر فاکتورهای بیشماری که خارج از کنترل ما هستند، دچار اختلال شود. بنابراین، تا جایی که قانون مجاز دانسته، ما کلیه ضمانت‏ها، مفاد و شرایط ضمنی را مستثنی کرده‏ایم. ما هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص، غیرمستقیم یا ناشی از  ناتوانی شما - چه مستقیم باشد یا غیر مستقیم - در استفاده از سایت‏ها، خدمات یا ابزارهایمان نمی‏پذیریم. 

ماده ۱۷ - لغو عضویت

کاربر در هر زمان می‌تواند با مراجعه به صفحه «تماس با ما» درخواست لغو عضویت در پین‌پست را بدهد. پین‌پست حساب کاربر مورد نظر را غیرفعال می‌کند، اما از پایگاه داده‌های خود خارج نمی‌کند. این کار به منظور نگهداری جزئیات کاربران و تراکنش‌های آنها انجام می‌شود. با لغو عضویت، سایت کلیه‌ی وجوه نزد خود را تا تعیین تکلیف نهایی حفظ خواهد کرد و کاربر حتی پس از لغو عضویت نسبت به تعهداتی که پیش از آن در ازای تراکنش‌های ثبت‌شده متقبل شده‌ مسئول خواهد بود. در صورتی که کاربر عملی خارج از قوانین و مقررات تعیین شده انجام دهد، سایت مجاز خواهد بود بدون اخطار پیشین عضویت کاربر را به حالت تعلیق در آورده و یا آن را ابطال کند و طبق قوانین و مقررات با وی برخورد خواهد شد. کاربر با قبول این توافق‌نامه موافقت خود را مبنی بر ایفای تعهدات مندرج در قوانین و مقررات را اعلام می‌دارد.

 

با قبول این توافق‌نامه پین‌پست مجاز است تا در صورت وقوع هر گونه تقلب، سفارش غیر‌مجاز یا کشف احتمال تقلب و کلاهبرداری عضویت کاربر را معلق و یا ابطال نماید و کاربر حق هیچ‌گونه اعتراضی را در این خصوص نخواهد داشت.

 

ماده ۱۸ - حل اختلافات

اگر اختلافی میان کاربر و پین‌پست به‌وجود آید، پین‌پست تلاش خواهد کرد تا این اختلاف را به روش منصفانه، کم هزینه و بدون نیاز به مراجع قانونی حل کند. در صورت بروز هر گونه مشکل از شما خواهشمندیم که در مرحله ی اول مستقیماً با پین‌پست تماس بگیرید. تلاش ما این خواهد بود که مسئله مربوط را بدون نیاز به پیگیری حقوقی و در اسرع وقت حل و فصل نماییم.

 

در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه با تفاهم‌نامه و یا در تفسیر مفاد آن، ابتدا طرفین تلاش می‌نمایند تا از طریق مذاکره مورد را مرتفع کنند. در صورت لاینحل باقی ماندن، مورد توسط هیئت حل اختلاف متشکل از خریدار، نماینده پین‌پست و یک نماینده مرضی الطرفین بررسی و مرتفع خواهد شد. در صورت لاینحل ماندن مذاکره ظرف مدت 14 روز و همچنین در صورتی که هر یک از طرفین نمایندگان خود را ظرف مدت 7 روز از درخواست طرف دیگر معرفی ننمایند و یا ظرف مدت مشابه نمایندگان طرفین نتوانند یک نماینده مرضی الطرفین انتخاب نمایند، مورد اختلاف در مراجع ذی‌صلاح قانونی قابل پیگیری است و رأی نهایی صادره ی ایشان برای طرفین لازم الاجرا است.

 

در زمان بروز اختلاف، در صورت توافق طرفین، دو طرف به انجام تعهدات اولیه ی خود بر اساس قرارداد تا حل مناقشه ادامه می‌دهند. در غیر این صورت، تا زمان حل و فصل کامل موضوع اختلاف تعهدات طرفین متوقف خواهد شد.

 

ماده ۱۹ - شرایط فورس ماژور

عمل به مفاد این توافق‌نامه در شرایط خارج از اراده از قبیل قطعی سیستم اینترنت و… و فورس ماژور شامل بلایای طبیعی از جمله سیل، زلزله، صاعقه‌، آتش سوزی و غیره مستثنی خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

این موارد با کمک از بخش قوانین و مقررات سایت ایساکو، دیجی‌کالا، شیپور و گروه لک‌لک نوشته شده است.