logo

درباره ما

درباره پین پست بیشتر بدانیم

پین پست

پین پست ( Pinpost ) یک سرویس جامع برای خانواده پزشکی و کلیه مشاغل مرتبط با این صنعت است. در پین پست ما خدمات متنوعی برای کمک به این صنعت در نظر گرفته ایم. پین پست در فاز اول به ۳ تا از مهمترین نیازهای خانواده پزشکی پاسخ می‌دهد.

1- بخش آگهی‌ها: خود این بخش به قسمت‌های مختلفی تقسیم می‌شود.

- آگهی‌ فروش تجهیزات نو و دست دوم

- آگهی استخدام پزشکان و نیروی انسانی مرتبط با آن (در این بخش، فرد می‌تواند رزومه خود را به عنوان فرد آماده به کار به صورت آگهی به بازار کار نشان بدهد)

- آگهی اجاره و خرید و فروش مطب و کلینیک

- آگهی نیروی متخصص تعمیر تجهیزات پزشکی

۲- بخش مقالات:

هدف از این قسمت، بالا بردن سطح علمی برای دانشجوها و پزشکان است. در بخش کیوسک شما می توانید مقاله دریافت نمایید، کتاب بخرید و یا کتاب های دست دوم خودرا به فروش برسانید. ما تلاش می‌کنیم مقاله‌های علمی به‌روز را در کمترین زمان و با ویرایش تخصصی، به دانشجوها و پزشک‌ها عرضه کنیم. البته که می‌خواهیم شما هم هزینه کمتری برای ترجمه بدهید! شما همچنین می توانید درخواست ترجمه مقاله مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید. در بخش فروش کتاب های نو می توانید کتاب ها را از بهترین انتشاراتی های سراسر کشور دریافت نمایید و در نهایت در بخش کتاب های دسته دوم می توانید کتاب هایی را که نمی خواهید بفروشید، پول آن را دریافت کنید و یا با پول آن مقاله و کتاب جدید تهیه کنید!

۳- بخش حقوقی:

داشتن یک تیم مشاور حقوقی که هم درباره قراردادهای همکاری حرفه‌ای باشد و هم تخصص بالایی در پرونده‌های پزشکی داشته باشد، مهم‌ترین هدف پین پست است. با کمک بخش حقوقی پین پست، پزشکان می‌توانند تیم حقوقی خودشان را داشته باشند.

4- خدمات مالی حسابداری:

پین پست می‌داند که مدیریت مالی در صنعت پزشکی چقدر مهم است. به همین دلیل، تیم‌های حسابداری را تشکیل داده تا بتوانند به پزشک‌ها در آسان کردن مدیریت مالی مطب یا کلینیک آنها کمک کند. بررسی سرمایه‌گذاری، تعیین میزان سودده بودن کسب و کار، انجام کارهای مربوط به مالیات و کارهای تخصصی از این دست، هم زمان‌بر است و هم خیلی اوقات خسته‌کننده. پین پست و تیم‌های مالی می‌خواهد این کار را برای پزشک، آسان کرده و در زمان کمتری هم آنها را انجام بدهد.

5- خدمات مشاوره تبلیغات و برندینگ:

در صنعت پزشکی، رقابت کردن کار آسانی نیست. چه بین پزشک‌ها در تخصص‌های مختلف و چه بین صنعت‌های وابسته مثل تجهیزات و دستگاه‌های پزشکی. پین پست با نگاه تخصصی و تسلطی که به صنعت پزشکی دارد، می‌تواند مشاور خوبی در زمینه تبلیغات باشد. پین پست در زمینه برندسازی، می‌تواند مشاور اختصاصی پزشک‌ها و کلینیک‌ها باشد تا بتوانند با تبلیغات موثرتر، به درآمدزایی بیشتر برسد؛ که هدف اصلی تبلیغات و برندینگ هم چیزی جز این نیست.

6- ویدئوهای پزشکی:

در این قسمت ویدئوهای آموزشی و پژوهشی را از منابع بسیار معتبری همچون دانشگاه استفورد، هاروارد، تد و دیگر دانشگاه ها و مراکز پزشکی دنیا با ترجمه و زیرنویس فارسی مناسب در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

DOCTOR